Telefon

(+48) 536 46 33 33

E-mail

jako@footballhub.pl

Kontakt

Poznaj nas

Sport w życiu towarzyszy nam od zawsze. Zaczęło się od spotkania na boisku piłkarskim i pasji do footballu. Dziś chcemy pomagać w rozwoju sportowej pasji wszystkim, oferując niezbędny sprzęt z najwyższej półki w całym województwie pomorskim! 

Drużyna, klub, czy szkółka piłkarska. Klient indywidualny czy hurtowy. Możemy każdemu. Liczy się aktywność fizyczna, liczy się sport! Poświeć się treningowi, skup się na grze – dobór sprzętu możesz powierzyć nam. Jesteśmy ze sportem za pan brat, wiemy czego potrzeba dla osiągania najlepszych wyników. Znamy zasady funkcjonowania sportowych organizacji, dlatego przygotujemy dobraną ofertę.

Stroje meczowe, komplety treningowe, zestawy akcesoriów dla zawodników, dresy, a do tego personalizacja?
Nie ma sprawy, napisz do nas, opisz czego potrzebujesz, a my odezwiemy się z propozycją dla Ciebie.

Radek

Obsługa klubów, szkółek
i klientów hurtowych

Marcin

Obsługa klientów indywidualnych,
kontakt w sprawie realizacji

Kontakt

Zapisz nasze adresy mailowe, numery telefonów i oczywiście zajrzyj na nasze social media!

Stacjonujemy w Gdańsku, ale działamy w całym województwie pomorskim. Zadzwoń lub napisz do nas, SMSem, mailowo lub po prostu odezwij się w social mediach. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe!

„Witaj! Jestem Radek, zajmuję się w Jako Football Hub obsługą drużyn, klubów, szkółek piłkarskich i innych organizacji sportowych, które potrzebują profesjonalnego sprzętu. Poświeć się treningowi, skup się na zawodach – dobór sprzętu możesz powierzyć nam. Przygotuję ofertę dobraną specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu. Pamiętaj nie ma głupich pytań, są tylko takie, na które jeszcze nie znamy odpowiedzi!”